Bayraklı Arçelik Servisi

arcelik servis

Bayraklı Arçelik Servisi olarak bir çok kişi tarafından kullanılmakta olan tüm Arçelik markalı çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, mikrodalga fırın, kombi, derin dondurucu, buzdolabı, fırınlı ocak, aspiratör, çamaşır kurutma makinesi, klima ve fırın gibi beyaz eşyaların tamir ve bakımını yapıyoruz.

İzmir Bayraklı Arçelik Servisi

0850 305 74 84 numaralı telefondan bize ulaştığınızda 7/24 tüm beyaz eşyaların bakımını ve onarımını yapıyoruz. İzmir merkez ve çevresindeki tüm ilçelere hizmet verirken tüm beyaz eşya tamir ve bakımında parça değişimi de dahil olmak üzere tüm beyaz eşyaları bir yıl geçerli olan garanti kapsamı uygulamasına dahil ediyoruz.

Beyaz eşyaların bakımlarının tam zamanında yapılması her zaman beyaz eşyaların arızalarının oluşmamasını sağlamaktadır. Beyaz eşyaların bakımının yapılması esnasında eşyaların gelecekte oluşturabilecekleri arızalar da önlenmektedir.

Bayraklı Arçelik Servis

Bakımı yapılması gereken başlıca beyaz eşyalardan olan kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve buzdolabı en fazla ev içinde kullanılarak arıza görülen beyaz eşya sınıfındadır. Buzdolapları için temizlik oldukça önemlidir. Temizlik önemlidir fakat temizlik yapılırken temizlik yapma şekli buzdolabının ömrünü de uzatmalıdır. Buna göre buzdolaplarını nasıl temizlemek gereklidir?

Bayraklı Arçelik Kombi Servisi

 • Buzdolabı temizlenirken kesinlikle gaz, benzin gibi yanıcı maddeler kullanmamalıdır.
 • Temizlik yapılmaya başlamadan önce buzdolabının fişi mutlaka çekilmelidir.
 • Temizlik yapma esnasında aşındırıcı maddeler kullanmamalıdır. Mutfak teli kullanılmamalı fakat mutfak süngerinin yumuşak yeri kullanılabilir.
 • Buzdolabı yoğun kimyasal madde içeren deterjanlarla temizlenmemeli daha çok karbonat, sirke ve su ile temizlenmelidir.
 • Elektrik aksamlarının bulunduğu, buzdolabın lambasının bulunduğu alanlara kesinlikle su kaçırılmamalıdır.
 • Buzdolabı eğer uzun süre kullanılmayacak ise buzdolabının fişi elektrikten çekilmeli ve buzdolabının içerisi temizlenerek kapağı bir miktar açık halde bırakılmalıdır.
 • Yiyecekler her zaman hijyenik olarak kapağı kapalı olan saklama kaplarında veya tencereler içinde muhafaza edilmeli kesinlikle buzdolabına açıkta bir kapta yemek konulmamalıdır.
 • Son kullanma tarihi geçmiş olan besinler kesinlikle buzdolabının içinde tutulmamalı hemen atılmalıdır.

Teknolojik gelişmelerin günümüzde hızla arttığı ve hemen hemen her gün hayatımıza yeni bir teknolojik cihazın girdiğini söylemek yanlış bir tanım olmayacaktır. Özellikle sanayi devriminden sonra hayatımızın birçok yerinde teknolojik aletlerle tanışmamız ve yaşamamız sağlanmış duruma gelmiştir. Beyaz eşyalar da teknolojik ivmelenmenin ve sanayileşmenin hayatımıza soktuğu yeniliklerdendir. Özellikle evlerimizde her alanda hayatımızı kolaylaştıran işlemleri gerçekleştirirler ve hayatımızı kolaylaştırırlar.

Eskiden insanların yaptıkları tüm işler artık beyaz eşyalar tarafından kolaylıkla yapılmaya başlanmıştır. Bu durum insan hayatını kolaylaştırdığı gibi insanların zamanlarını daha verimli kullanabilmelerine de olanak sağlamıştır. Çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, ankastre ocaklar ve fırın, buzdolapları, derin dondurucular, insanların evinde bulunan ve herkes tarafından kullanılan beyaz eşyalardan başlıcalarıdır.

Bayraklı Arçelik firması ülkemizde beyaz eşyaların üretimi ve pazarlanması konusunda oldukça önemli bir firmadır. Bayraklı Arçelik servisi de bu doğrultuda hizmet vermektedir.

Arçelik marka beyaz eşyalar var olan son teknolojiye göre üretilirler ve son derece dayanıklı düzeydedirler. Firma ürünlerin pazarlanmasına oldukça önem verdiği gibi pazarlamadan sonraki geri dönüşler de Arçelik firması için oldukça önem taşır. Araştırma ve geliştirme departmanı son derece aktif olarak faaliyet göstererek, her bütçeye uygun teknolojik aletler üretmeye devam etmektedir. Bayraklı bölgesinde Arçelik marka beyaz eşya kullanan bireyler yaşadıkları sorunları, merak ettikleri konuları Bayraklı arçelik servisi vasıtasıyla giderebilirler.

Bayraklı Arçelik Klima Servisi

İzmir Bayraklı yer alan ve bu bölgede bölge halkına hizmet veren Bayraklı arçelik mağazası gelen talepleri hızlı bir şekilde yanıtlayıp müşterilerim beklentilerini karşılamayı hedeflemektedir. Bayraklı arçelik mağazası firmanın ürettiği son teknolojiye sahip ürünlerin yer alabildiği bir mağaza olabildiği gibi aynı zamanda her bütçeye uygun, farklı farklı özelliklere sahip beyaz eşyaların yer alabildiği bir mağaza işlevi de görmektedir.

Mağazada bulunan tecrübeli ve profesyonel ekipler sayesinde insanlar hem verimli hizmet alabiliyor hem de sorularına ve ihtiyaçlarına yönelik yanıtlar bulabiliyorlar. Bayraklı arçelik mağazasında satışı gerçekleşen her ürün uzman teknik servisler tarafından montaj işlemi uygulanıyor. Teknik servis ve mağaza koordineli bir şekilde faaliyetlerini yürüttükleri için yaşadığınız sorunları ister mağazaya bildirin ister teknik servise bildirin müşterilerin mağdur edilmemesi için karşınızda mutlaka bir muhatap bulacaksınız. Müşteri memnuniyeti konusu arçelik firmasının temel ve değişmez prensiplerinden bir tanesidir.

Bayraklı Arçelik Bayi

Bayraklı ilçesinde arçelik marka beyaz eşya kullanan bireylerin taleplerini karşılamaya çalışan Bayraklı arçelik bayi temel olarak müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik ürünlerin teminini ve pazarlamasını sağlamaktadır. Bayraklı arçelik bayide müşterilerin profilleri dikkate alınmaksızın her bütçeye yönelik ihtiyaçlar belirlenmekte ve hizmet sağlanılmaya çalışılmaktadır.

Bayraklı Arçelik Servisi olarak edinilen temel misyon anlayışı günümüz dünyasında her evin yer aldığı beyaz eşyaların insanların hayatlarına girmesinde aracı bir rol oynamak ve beyaz eşyaların satışından sonra gelişebilecek aksiyonların takibini yaparak, müşterilerini mağdur etmeden hizmet anlayışı sağlayabilmektir.

Arçelik firması beyaz eşyalarını üretirken son teknolojiyi takip ettiği için bayilerde de bu son teknolojiye sahip beyaz eşyaların yer alma süresi birçok firmanın önünde olan bir süredir. Geliştirilen bir ürün pazarlama stratejisi gereği bayilerdeki vitrinlerde yerini alır. Bu durum firmanın yenilikçi anlayışını yansıtmaktadır.

Bayraklı Arçelik  Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makineleri her evde bulunan hayatımızı en çok kolaylaştıran beyaz eşyaların başında gelmektedir. Evlerde yer aldığı gibi, birçok firmada işletmede otellerde ticari faaliyet gösteren kurum ve kuruluşlarda da bulunmaktadır. arçelik çamaşır makinelere son derece dayanıklı şekilde üretilirler. Ancak bazen beyaz eşyalarda arızalanabilirler.

Bu arızalanmalar çoğu kez kullanıcı hatası olarak gerçekleşmektedir. Nadiren fabrikasyon hatalı ürünlere de rastlansa da bu ürünler firma tarafından hızla yenisi ile değiştirilir. Bu yazımızda arçelik çamaşır makinesi arızaları konusunun başlıcalarına değineceğiz.

 • Çamaşır makinelerinin sıcak ya da soğuk su almaması durumu
 • Çamaşır makinelerinin içinde yer alan suyu boşaltamaması durumu
 • Çamaşır makinelerinin şiddetli ve gürültülü bir şekilde çalışması
 • Çamaşır makinelerinin deterjan bölümündende gerçekleşen arızalar
 • Rezizdans bölümünde yaşanan kireçlenmeler
 • Çamaşır makinelerinin elektrik ekranlarında görülen arızalanmalar
 • Çamaşır makinelerinin motorunda görülen bozukluklar

Bayraklı Arçelik Teknik Servis

Teknik servisleri günümüzde insanların sık sık başvurduğu , sorunlarına çözümler aradığı yerlerdendir. Teknik servislerin varlığı ve yoğunluğu teknolojik aletlerin hayatlarımızda kullanım oranına göre doğru oranda şekillenmektedir. Teknolojik aletler ve cihazlar elektronik aksanlardan meydana geldikleri için, tamirleri, bakımları, montajları işinde son derece uzman kişiler tarafından yapılmalıdır.

Bayraklı arçelik teknik servis olarak bayraklı bölgesinde yer alan arçelik markalı beyaz eşya kullanan arçelik müşterilerinin kurulum montaj tamir işlemlerini en hızlı şekilde gerçekleştirmek için profesyonel kadrosu ile beraber yoğun şekilde çalışmaktadır. Beyaz eşyalar belli bir garanti kapsamı içerisinde satılırlar. Beyaz eşyanın çeşidine göre bu garanti kapsamı uzayıp kısalabilmektedir.

Bu kapsam içerisinde arızalanan beyaz eşyaların tamiratı teknik servis ekipleri tarafından ücretsiz şekilde gerçekleştirilecektir. Ancak bazı ürünlere müşterilerin müdahalesi ürünü garanti kapsamından çıkaracağından belli bir miktar servis fiyatlandırması oluşmasına sebep olabilir. Bayraklı arçelik teknik servis oluşan talepleri ihtiyaç durumlarına göre sıralayarak müşterilerini mağdur etmeden hizmet sağlama gayesi içerisindedir.

Bayraklı Arçelik Servis Telefonu

Yukarıdaki yazımızda teknik servislerin önemine değinmiştik. Yaşanılan arızalanmaların ve teknik sorunların mutlaka teknik servise bildirilmesi ve teknik servis tarafından incelenmesi gerekmektedir. Bayraklı arçelik teknik servis telefonu aracılığıyla o bölgede yaşayan arçelik marka beyaz eşya kullanan bölge halkı servis telefonu aracılığıyla arıza durumunu mutlaka bildirmeli ve hizmet almalıdır.

Bayraklı Arçelik Servis İletişim

Dile getirilen sorunlar uzmanlaşmış kadrolar eşliğinde yoğun çaba ve gayret ile beraber bir sonuca bağlanmaya çalışılır. Arçelik marka beyaz eşya kullanan müşterilerin mağduriyet yaşamamaları adına geniş hizmet ağı eşliğinde faaliyetler yürütülmeye çalışılır. Firmanın ulaşabilirlik ilkesi gereği bayraklı arçelik servisi telefonu aradığınızda sizin sorununuzu dinleyecek ve çözüm önerileri sunabilecek bir muhatap bulmanız mümkün olacaktır.

Kaliteli ve etkin bir hizmet anlayışı perspektifinde faaliyetleri yürüten firmada insanların memnuniyetler ve geri dönüşleri firma için oldukça önemli düzeydedir. Bayraklı arçelik servisi telefonunu arayan arçelik müşterileri mesai saatleri içerisinde servise mutlaka ulaşabileceklerdir. Servis tarafından her türlü sorularınıza ve sorunlarınıza çözümler getirilmeye çalışılacaktır.

Bayraklı Arçelik Buzdolabı Servisi

Bayraklı Arçelik Servisi : Teknolojik aletlerin üretimi ve idaresi masraflı süreçlerdendir. Beyaz eşya sahibi olabilmeniz için belli bir miktar ücret ödemeniz gerekmektedir. Bu ücret karşılığında yıllarca garanti bir ürünü kullanabilecek ve hayatınızı kolaylaştırabileceksiniz. Servisler her ne kadar garanti kapsamındaki ürünlerde fiyat talebinde bulunmasa da kullanıcı kapsamlı arızalanmalarda cüzi miktarda fiyat talebinde bulunabilmektedir.

Bayraklı Arçelik Nöbetçi Servis

Bayraklı bölgesinde faaliyet gösteren serviste arçelik marka beyaz eşya kullanan insanların merak ettiği Bayraklı arçelik servisi fiyatları arızanın boyutuna göre değişiklik göstermektedir. Kullanıcı hatalı gerçekleşen arızalarda firma sizlerden fiyat talebinde bulunabilmektedir. Yine aynı şekilde garantili bir ürüne kullanıcı müdahalesi yapılırsa ve arızanın boyutu arttırılırsa servis fiyatlandırmasına maruz kalabileceğinizi söyleyebiliriz. Ancak tekrar dile getirmekte fayda var ki garanti kapsamındaki ürünlerde hizmet talebinde bulunduğunuzda firma sizlerden herhangi bir ücret talebinde bulunamayacaktır. Bu sayede yaşanılan teknik sorunlar ve aksaklıklar hızlı bir şekilde çözülmeye çalışılacaktır.

Bayraklı Arçelik Yetkili Servis Değildir

Bugün: 2 kez, Toplam: 89 kez ziyaret edildi.